Dan-czech specialtransport - O nás

Jsme dopravní společnost zaměřená na přepravy nadrozměrných a těžkotonážních nákladů nejen po celé Evropě, ale prostřednictvím námořních a říčních přeprav po celém světě. Zpracováváme komplexní dopravní projekty dle individuálních potřeb a požadavků zákazníka.


Profil společnosti

Obchodní jméno: DAN - CZECH SPECIALTRANSPORT s.r.o.
Sídlo: Mělník, Na Průhoně 3647, PSČ 276 01
Právní forma: Společnost s ručením omezeným (výpis z obchodního rejstříku)
IČO: 27910351
DIČ: CZ27910351 (informace o plátci)
Datum vzniku: 27.09.1995
Předmět podnikání:
  • silniční motorová doprava nákladní
  • mezinárodní zasilatelství
  • koupě zboží za účelem jeho dalšího prodeje a prodej


O nás

Historie firmy sahá až do roku 1995. Během svého působení firma otevřela pobočku v Plzni a Ostravě, postavila vlastní areál s administrativní budovou a víceúčelovou halou, zvýšila počet kvalifikovaných odborníků a rozšířila vozový park o nejmodernější speciální techniku.

V současnosti je již dopravní značka DAN-CZECH na trhu zavedená a svým profesionálním přístupem si získává stále větší množství zákazníků vyhledávajících speciální přepravy a tomu odpovídající dopravní poradenství a servis.

Naše společnost klade důraz na spolehlivost, pružnost, profesionální, příjemnou a zodpovědnou práci svých kvalifikovaných zaměstnanců a nakonec i na reprezentativní vlastní techniku. Důvodem tohoto cíle je stále se zvyšující potřeba kvalitnější a rychlejší vzájemné informovanosti v nejobtížnějším a nejsložitějším segmentu dopravních služeb.

Dopravní projekty koncipujeme tak, aby speciální silniční přepravy efektivně a s ohledem na určenou destinaci navazovaly na říční a námořní úseky. K tomuto integrovanému řetězci pak zajišťujeme příslušné manipulace, označování, skladování, zámořské balení, pojištění a další dodatečné služby.